Powrót

Maksym Kisielov: punkty przyjdą

„Liczę, że dobre wyniki są przed nami. Klub stawia na młodzież, która cały czas się rozwija. Mam nadzieję, że jeszcze troszkę poczekamy i przyjdą te punkty, o które tak walczymy” – powiedział nasz bramkarz Maksym Kisielov.

Golkiper zadebiutował w barwach Clearex-u w ostatnim ligowym spotkaniu z GI Malepszy Arth Soft Leszno, przegranym przez naszą drużynę 3:8.

„Nie oceniam negatywnie swojej gry  debiucie. Myślę, że w kilku sytuacjach pomogłem drużynie. Gdybyśmy dali radę dłużej utrzymać wynik bezbramkowy, mogliśmy uzyskać jakiś korzystny rezultat” – zaznaczył.

Ukrainiec dołączył do naszej ekipy latem.

„Bardzo dobrze się tu czuję, jest fajna atmosfera. Bramkarzowi jest trudniej się zaaklimatyzować w zespole, tym bardziej, że to przecież ekstraklasa, gdzie każdy błąd jest widoczny. Trzeba zdobyć zaufanie kolegów i trenera, żeby się dostać do pierwszego składu.  Liczę, że dobre wyniki są przed nami. Klub stawia na młodzież, która cały czas się rozwija. Mam nadzieję, że jeszcze troszkę poczekamy i przyjdą te punkty, o które tak walczymy” – ocenił.

W niedzielę Clearex zagra na wyjeździe z FC Reiter Toruń.

„Pojedziemy do Torunia, by zdobyć punkty, damy z siebie wszystko, a co będzie – zweryfikuje boisko” – podsumował golkiper.