Powrót

Mariusz Seget: zabrakło skuteczności i koncentracji

„W pierwszej połowie zabrakło nam skuteczności, a w drugiej – koncentracji” – ocenił kapitan naszego zespołu Mariusz Seget sobotnią porażkę z AZS UW Darkomp Wilanów 1:4.

„Gdybyśmy byli skuteczniejsi przed przerwą, otworzylibyśmy to spotkanie. Tymczasem popełniliśmy błąd, straciliśmy bramkę na 0:1 i było widać, że zespół gości zaczął się od tego momentu rozkręcać. Wcześniej to my dyktowaliśmy warunki na boisku” – dodał.

„Wynik końcowy jest niekorzystny, trzeba to wziąć na klatę, przeanalizować, zmobilizować się i jeszcze bardziej zapieprzać na treningach” – zaznaczył Seget, który w tym sezonie przejął opaskę kapitańską po odejściu Szymona Łuszczka.

„Po przerwie chcieliśmy zagrać tak, jak w pierwszej części, ale rywale wyżej zawiesili poprzeczkę. My nie mogliśmy pokazać wszystkich swoich atutów. Druga połowa była w naszym wykonaniu zdecydowanie gorsza”- zaznaczył.

„Strzały w słupki czy poprzeczkę to okazje, ale nie bramki. Nie udało się wykorzystać stworzonych sytuacji, musimy nad tym elementem pracować, skoncentrować się przy każdym strzale. Bo w innych spotkaniach takich szans może być mniej” – zakończył strzelec jedynego gola dla naszej drużyny.