Powrót

Mirosław Miozga: duże boisko, trochę luzu i zaczynamy

„Rozegraliśmy sześć meczów w trzy dni. Zespół wytrzymał to znakomicie.  W środę zagramy sparing na dużym boisku, potem będą trochę mniejsze obciążenia i … zaczynamy ligę” – podsumował trener CLEAREX-u Chorzów Mirosław Miozga miniony, niezwykle intensywny, weekend naszej drużyny.

Nasi piłkarze najpierw w piątek w sparingu pokonali  beniaminka 1.ligi Maxfarbex Busko-Zdrój 8:2 , potem w sobotę i niedzielę wygrali kolejno pięć meczów w drodze po Puchar Śląska. Poniedziałek wypełniła im odnowa biologiczna w rudzkim parku wodnym, w środę zagrają na wyjeździe z A- klasowym LKS Frydek (18.00).  Potem zostanie już ostatni szlif taktyczny i analiza najbliższego rywala przed startem ekstraklasy.

„Fizycznie zawodnicy dali sobie radę z taką ilością meczów świetnie. Sam jestem nieco zaskoczony, że tak fajnie to wyszło. Całe przygotowania przebiegły zgodnie z naszym planem, nie przytrafiły się żadne kontuzje. Po trzech dniach grania w hali sympatycznym urozmaiceniem będzie mecz na trawiastym boisku. I za chwilę zaczynamy sezon ligowy. W tym miejscu, w którym go skończyliśmy. W maju poszło dobrze, mam nadzieję, że teraz będzie tak samo” – ocenił Mirosław Miozga.

CLEAREX zacznie rozgrywki od wyjazdowego pojedynku z Red Dragons Pniewy 16 września. Majowy mecz ostatniej kolejki z tym rywalem w jego hali zakończył się nasza wygraną 4:3.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/