Powrót

Mirosław Miozga: jesteśmy zespołem

“Jesteśmy zespołem. Jeden za drugiego walczy, rezerwowy po wejściu na boisku daje z siebie wszystko. Widać pozytywne emocje w drużynie” – powiedział trener Mirosław Miozga po sobotnim wygranym meczu z Gattą Active Zduńska Wola 5:1.

“Spodziewałem się, że będzie dobry mecz. Wyszliśmy na boisko po to, żeby wygrać. Chłopcy pokazali charakter. Kawał zdrowia każdy z nich zostawił. Musiałbym chwalić każdego z osobna. Jeśli tak jest, to znaczy, że zespół działa. I cóż, fajne zwycięstwo i dalej musimy walczyć o swoje. Myśmy ten mecz powinni zamknąć już w pierwszej połowie. Wychodziliśmy we dwóch na bramkarza gości i nie strzeliliśmy gola. Potem sam na sam nie wykorzystujemy. 5:0 byłoby sprawiedliwe. Nie pozwoliliśmy dzisiaj rywalom na zbyt dużo. Gra w przewadze działa w dwie strony. Fajnie, że strzeliliśmy jeszcze jedną bramkę. Tylko się cieszyć. W środę będzie inny mecz. Na pewno Gatta wyciągnie wnioski. Jeżeli zagramy z takim zaangażowaniem jak w sobotę, to o wynik będę spokojny. Widać, że jesteśmy zespołem. Jeden za drugiego walczy, rezerwowy po wejściu na boisku daje z siebie wszystko. Widać pozytywne emocje w drużynie” – podsumował szkoleniwoiec CLEAREX-u.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/