Powrót

Niedziela w Białymstoku, środa w Toruniu

Nasi piłkarze w niedzielę na wyjeździe zmierzą się w kolejnym meczu Futsal Ekstraklasy z MOKS Słoneczny Stok Białystok  (16.00), a w środę CLEAREX Chorzów zagra w Toruniu z miejscowym FC w spotkaniu 1/8 finału Pucharu Polski.  Nasza drużyna pokona autokarem w ciągu kilku dni ok. 1800 km.

W tabeli ligowej CLEAREX zajmuje aktualnie piąte miejsce (26 punktów), zespół z Białegostoku jest siódmy (18). Listopadowy mecz obu zespołów w Chorzowie zakończył się remisem 3:3. Bramki dla nas zdobyli wtedy Maciej Mizgajski, Sebastian Leszczak i Mikołaj Zastawnik.

W poprzednim sezonie u siebie przegraliśmy z MOKS 0:4,  w rewanżu (19 lutego)  padł remis 5:5, a wszystkie gole dla CLEAREX strzelił Sebastian Leszczak.

Raczej więc nie należy się spodziewać łatwej przeprawy w niedzielne popołudnie. Ponieważ  punkty obu ekipom są bardzo potrzebne, zapowiada się emocjonujące spotkanie.

Po nim naszych zawodników czeka powrót przez całą Polskę, odnowa, regeneracja i … wyjazd na trudny mecz Pucharu Polski.

W poniedziałek 25 lutego podejmiemy w kolejnym ligowym meczu mistrza Polski Rekord Bielsko-Biała. Druga połowa miesiąca zapowiada się  ekscytująco i intensywnie.