Powrót

Niedziela w Chojnicach

Nasz zespół zmierzy się w niedzielę na wyjeździe z Red Devils Chojnice w meczu 13. kolejki ekstraklasy. Początek spotkania o godz. 18.00. Październikowy pojedynek w Chorzowie wygraliśmy 4:2 po trafieniach Tomasza Luteckiego, Roberta Gładczaka, Mikołaja Zastawnika i Kamila Kmiecika.

Rundę rewanżową zaczęliśmy od domowej porażki z Red Dragons Pniewy. „Smoki” z kolei w Katowicach zremisowały z miejscowym AZS Uniwersytet Śląski 3:3.

Drużyna z Chojnic zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, nie wygrała jeszcze w tym sezonie meczu, ma na koncie tylko dwa punkty. Czy to coś oznacza? Tylko tyle, że gospodarze z pewnością będą bardzo chcieli wygrać. My też bardzo potrzebujemy punktów, by przesunąć się w górę tabeli (więcej w zakładce „rozgrywki”). To wszystko zapowiada zaciętą walkę i na taką trzeba się przygotować.

Dziwnie może się poczuć w niedzielny wieczór Wadim Iwanow, kiedy zagra przeciwko kolegom, z którymi występował jeszcze jesienią w jednym zespole. Ale też zna świetnie halę, co może być atutem.

Żeby myśleć o korzystnym wyniku, musimy zagrać zdecydowanie skuteczniej, niż w poniedziałek w Chorzowie. Bo w tym pierwszym wiosennym pojedynku bramkowych okazji mieliśmy mnóstwo, wynik zupełnie nie odzwierciedlał przebiegu gry, jednak punkty nam uciekły.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/