Powrót

W niedzielę gramy w Chojnicach

W niedzielę nasz zespół zagra na wyjeździe z Red Devils Chojnice w meczu 8. kolejki Futsal Ekstraklasy.  Początek spotkania o godzinie 18.00.  Internetową transmisję będzie można zobaczyć tutaj. Aktualna tabela znajduje się tu

“Diabły” zamykają tabelę z dorobkiem 5 punktów, CLEAREX zajmuje 7. miejsce mając 9 “oczek”. W ostatniej kolejce my przegraliśmy u siebie z FC KJ Toruń 1;4, a chojniczanie na wyjeździe ulegli bielskiemu Rekordowi 1:7.

Tradycyjnie już nie należy ani z miejsca w tabeli, ani z ostatnich wyników obu zespołów niczego wnioskować, bo o wszystkim zadecyduje mecz. Przebieg naszego spotkania z torunianami absolutnie nie wskazywał na porażkę, a a skończyło się bez punktów. Gospodarze w niedzielę na pewno zagrają u siebie bardzo zmotywowani i łatwo o zwycięstwo nie będzie, Zatem – trzymamy kciuki.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/