Powrót

W niedzielę gramy w Gliwicach

W niedzielę nasz zespół zmierzy się na wyjeździe z P.A. Novą Gliwice (poprzednio pod szyldem GSF). Początek spotkania 7. kolejki Statscore Futsal Ekstrakalsy zaplanowano na godzinę 18.00. Transmisja internetowa będzie dostępna tutaj.

Nasi niedzielni rywale na razie spisują się przeciętnie. W sześciu meczach ugrali jeden punkt, remisując na inauguracje sezonu na wyjeździe z AZS UW Wilanów 1:1.

Pozostający bez porażki (3 wygrane, 2 remisy) CLEAREX ma za sobą ciężki “domowy”  mecz z Dremanem Opole Komprachcice, który pokazał, ze w lidze nie ma łatwych przeciwników. Wygraliśmy w środę 3:1, jednak mogło to się skończyć gorzej.

W poprzednim, przerwanym wiosną przez pandemię koronawirusa, sezonie graliśmy z ówczesnym GSF raz. W Chorzowie było 4:0 po trafieniach Macieja Mizgajsjiego, Mikołąja Zastawnika, Mariusza Segeta i Romana Wachuły.

Jak będzie w niedzielę? Około 20.00 się dowiemy.

 

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/