Powrót

W niedzielę gramy w Toruniu

CLEAREX Chorzów zagra w niedzielę na wyjeździe z FC Toruń w meczu 25 kolejki Futsal Ekstraklasy. Początek spotkania o godz. 18.00. Transmisja w internecie dostępna będzie tutaj. Aktualna tabela ligowa znajduje się tu.

Rywalizacja o srebrny i brązowy medal nabiera na finiszu sezonu rumieńców. Do zakończenia rywalizacji zostały trzy kolejki. Z torunianami zagramy po raz trzeci w sezonie. W październiku na wyjeździe wygraliśmy 6:1. Gole dla CLEAREX-u zdobyli wtedy Sebastian Leszczak dwa oraz Mariusz Seget, Maciej Mizgajski, Krzysztof Salisz i Adam Wędzony. W marcowym rewanżu w Chorzowie też lepszy był nasz zespół, wygrywając 3:1 po dwóch trafieniach Mikołaja Zastawnika i jednym Sebastiana Leszczaka. Tyle tylko, że w tabeli wciąż musimy ekipę z Torunia gonić. Różnica wynosi trzy punkty, nie ma więc sensu tłumaczyć, jak istotny jest niedzielny pojedynek.

FC Toruń to szalenie niewygodny rywal, który strzelił tylko 67 bramek (my 99), a mimo to jest wiceliderem. W poprzedniej kolejce nasi niedzielni przeciwnicy zremisowali u siebie z Piastem Gliwice 3:3, my ulegliśmy we własnej hali bielskiemu Rekordowi 2:3.

Nie ma co ukrywać, że końcówka sezonu szykuje się pasjonująco. W niedzielę trzymamy kciuki od.18.00