Powrót

W niedzielę gramy u siebie z FC Toruń

CLEAREX Chorzów podejmie w niedzielę o 18.30 FC Toruń w meczu na szczycie Futsal Ekstrklasy.  W hali przy ul. Dąbrowskiego 113 zmierzy się  trzecia i druga drużyna tabeli. Transmisja internetowa dostępna będzie tutaj

Październikowe spotkanie w Toruniu wygraliśmy 6:1 po dwóch golach Sebastiana Leszczaka oraz trafieniach Mariusza Segeta, Krzysztofa Salisza, Macieja Mizgajskiego i Adama Wędzonego.

Ten wynik o niczym nie świadczy, bo potem torunianie spisywali się w lidze bardzo dobrze  i teraz wyprzedzają nas o pięć punktów. Aktualna tabela znajduje się tutaj

W poprzedniej kolejce nasz zespół urządził festiwal strzelecki, wygrywając  w Chorzowie AZS UŚ 10:4, zespół z Torunia u siebie pokonał Acanę Orła Futsal Jelcz Laskowice 2:1.

Nasz niedzielny rywal strzela bardzo mało goli . W dotychczasowych meczach zdobył ich 56, CLEAREX – 88. Ale liczą się przede wszystkim punkty.  Przypomnimy, że do końca sezonu zasadniczego i podziału tabeli  zostały wie kolejki. Za tydzień zagramy na wyjeździe z AZS Uniwersytet Gdański.