Powrót

W niedzielę mecz w Chorzowie – zapraszamy!!!

CLEAREX Chorzów podejmie w niedzielę o 18.00 zespół Red Devils Chojnice w meczu 2. kolejki futsalekstraklasy. Dla naszej drużyny będzie to okazja do rehabilitacji za wyjazdową, niespodziewanie wysoką, porażkę z Red Dragons Pniewy 0:6. „Diabły” na inaugurację wygrały w Katowicach z AZS Uniwersytet Śląski 3:1.

Nie ma co ukrywać, że start sezonu nam nie wyszedł i w tabeli nasze miejsce wygląda nieciekawie. Przed nami jednak jeszcze mnóstwo grania. Nasi kadrowicze dobrze wypadli w zakończonym w środę w Czechach Turnieju Państw Wyszehradzkich. Mikołaj Zastawnik w trzech meczach zdobył pięć goli, jednego dołożył Sebastian Leszczak. Miejmy nadzieję, że ta dyspozycja strzelecka zostanie podtrzymana.

Na pewno jednak zespołowi przyda się w niedzielne popołudnie wsparcie z trybun. Dla mniej chętnych do opuszczania domu przeprowadzona zostanie transmisja w internecie. Link znajduje się tutaj

Początek spotkania w hali przy ul. Dąbrowskiego 113 o godz. 18.00

 

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/