Powrót

W niedzielę podejmujemy Piasta

CLEAREX Chorzów podejmie w niedzielę Piasta Gliwice w  drugim meczu rundy mistrzowskiej futsalekstraklasy. Początek spotkania o godz.18.00, transmisja w tvcom.pl – link: https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Futsal/Liga-Ekstraklasa/Sezona-2017-2018/163045-Clearex-Chorzow-Piast-Gliwice-(Ekstraklasa-Grupa-mistrzowska-24-kolejka).htm

To będzie trzecie starcie obu zespołów w tym sezonie. W listopadzie w Chorzowie przegraliśmy 1:3 (gol Mateusz Omylak), w marcu na wyjeździe pokonaliśmy Piasta 4:1 (Mateusz Omylak, Mikołaj Zastawnik, Wadim Iwanow, Tomasz Golly).

Na tej podstawie trudno przewidywać wynik niedzielnego spotkania, najbardziej prawdopodobne statystycznie wydaje się, że gola zdobędzie Mateusz Omylak:)

Fazę zasadniczą CLEAREX rozpoczął od wyjazdowego remisu z FC Toruń 2:2, a gliwiczanie w Zduńskiej Woli przegrali z Gattą Active 2:4.

Na zakończenie majówki zapraszamy do hali przy ul. Dąbrowskiego 113, ewentualnie przed ekrany komputerów.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/