Powrót

W niedzielę podejmujemy Pogoń

Po przerwie dla reprezentacji wracamy do emocji ligowych. CLEAREX Chorzów podejmie w niedzielę o 17.00 Pogoń’04 Szczecin w meczu Futsal Ekstraklasy. Po 13 kolejkach nasz zespół zajmuje piąte miejsce (23 punkty), szczecinianie zamykają tabelę z pięcioma punktami na koncie.

Październikowe starcie obu zespołów w Szczecinie zakończyło się naszą wygraną 6:4. Bramki dla CLEAREX-u zdobyli wtedy Sebastian Leszczak i Krzysztof Salisz po dwie oraz  Mariusz Seget i Wadim Iwanow.

CLEAREX rundę rewanżową rozpoczął od pokonania u siebie Red Dragons Pniewy 8:1, potem jednak przyszła wyjazdowa porażka z Red Devils Chojnice 3:5. Pogoń doznała w tym czasie dwóch porażek  – z Acaną Orzeł Futsal Jelcz Laskowice 2:3 i Gattą Active Zduńska Wola 3:12.

Na „papierze” jesteśmy więc faworytem, jednak trzeba to jeszcze potwierdzić na boisku.

Serdecznie zapraszamy  do hali przy ul. Dąbrowskiego 113. Dla kibiców ceniących sobie oglądanie meczu w domowym zaciszu przygotowana zostanie transmisja wideo, do której link znajduje się tutaj

 

 

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/