Powrót

Ostatni „domowy” mecz sezonu

Poniedziałkowy mecz z Gattą Active Zduńska  Wola będzie dla piłkarzy CLEAREX-u Chorzów ostatnim rozgrywanym u siebie w tym sezonie. To dodatkowy powód, aby przed 20.00 pojawić się w hali przy ul. Dąbrowskiego 113. Pierwszym, i najważniejszym, jest gra naszej drużyny w tym roku. Podopieczni trenera Mirosława Miozgi w lidze przegrali od początku 2018 w 14 kolejkach dwa spotkania – z Rekordem Bielsko-Biała 3:6 ( 7 stycznia) i Gattą 2:3 (3 marca).

Bielszczanom się zrewanżowaliśmy w miniony poniedziałek, pokonując ich na wyjeździe 4:2 po kapitalnym pojedynku. Teraz przyjeżdża wicelider ze Zduńskiej Woli, do którego mamy dwa punkty straty. Cel wydaje się oczywisty, choć niełatwy do osiągnięcia – wygrana.

Goście w poprzedniej kolejce przegrali u siebie z FC Toruń 1:4, co dodało rumieńców rywalizacji o srebrny i brązowy medal. W tym sezonie oba nasze spotkania z Gattą skończyły się zwycięstwami rywali. Ale rok temu w chorzowskiej hali pokonaliśmy ekipę ze Zduńskiej Woli 5:1.

Ostatnie wyniki, a zwłaszcza gra CLEAREX-u, gwarantują wielkie emocje. Zapraszamy serdecznie na mecz przedostatniej kolejki sezonu do hali, ewentualnie przed ekrany telewizorów z racji transmisji w SportKlubie.