Powrót

Ostatni wyjazd sezonu

Sobotnim starciem z Gredarem Fit-Morning Brzeg nasz zespół zakończy serię wyjazdowych spotkań STATSCORE Futsal Ekstraklasy w tym sezonie. Początek spotkania o godz. 18.00, transmisja w pilot.wp.pl.

To będzie nasze trzecie w tym sezonie starcie z Gredarem. Ligowy mecz ligowy u siebie wygraliśmy 4:3. Wynik ustalił Maciej Mizgajski w 40. minucie z przedłużonego rzutu karnego.

W ćwierćfinale Pucharu Polski lepszy był zespół z Brzegu, który wygrał w Chorzowie 3:2.

„Przegrywaliśmy w tym pierwszym – bardzo ciężkim – meczu już 1:3, wyciągnęliśmy wynik. Brakowało sił, ale wyszarpaliśmy wygraną charakterem. W pucharze z kolei prowadziliśmy 2:0, wydawało się, że wszystko jest pod kontrolą, popełniliśmy jednak błędy” – powiedział Mariusz Seget.

Przyznał, że kończący się sezon nie jest taki, jak planowaliśmy. Tabela – TUTAJ

„Robiło się już gorąco, zapewniliśmy sobie utrzymanie, ale …niesmak pozostał. Zostały dwa mecze, żeby w jakimś stopniu uratować ten  sezon i uratować twarz. Jedziemy do Brzegu po zwycięstwo” – dodał.

Podkreślił, że spotkania powinno być niezłym widowiskiem, bo obie drużyny pewnie zagrają otwarcie.

„Jeśli wyeliminujemy błędy własne, jestem spokojny o wynik. W tabeli jest bardzo ciasno. Sześć punktów zdobyte w dwóch ostatnich kolejkach pozwoliłoby nam na poprawę pozycji” – stwierdził Seget.

Za tydzień zakończymy sezon STATSCORE Futsal Ekstraklasy podejmując zespół Red Dragons Pniewy.