Powrót

Paweł Pstrusiński z ziemi włoskiej do CLEAREX-u

Paweł Pstrusiński wrócił do naszego klubu. 26-letni bramkarz po rocznej grze w beniaminku zaplecza włoskiej ekstraklasy Polisportivie Sammichele znów został zawodnikiem CLEAREX-u. Przed wyjazdem do Italii Paweł spędził między słupkami chorzowskiej bramki sześć sezonów.

“Zawsze powtarzałem, że z CLEAREX-u odejdę tylko do zagranicznego klubu. I tak było. Wracam bardziej ograny, z bagażem doświadczeń, jakich nikt w lidze nie ma. Miałem propozycję pozostania we włoskim klubie, nie skorzystałem z niej. Może byłoby inaczej, gdybyśmy wywalczyli awans do Serie A. Mimo wszystko decyzja o wyjeździe była dobra. Zaspokoiłem swoją ciekawość. Już się nie zastanawiam, jak tam jest,  tylko to wiem. Teraz czas to doświadczenie przekuć na coś wartościowego w Chorzowie” – powiedział po podpisaniu umowy z CLEAREX-em Paweł Pstrusiński..

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/