Powrót

Pierwszy sparing za nami

CLEAREX Chorzów przegrał u siebie z Sośnicą Gliwice  0:3 (0:1) w swoim pierwszym letnim sparingu.

W pierwszej połowie nasi piłkarze stworzyli mnóstwo podbramkowych sytuacji. Na słupku lądowała piłka po uderzeniach Mariusza Segeta i Sebastiana Brockiego. Ten ostatni miał też pojedynek sam na sam z bramkarzem gości. Nic nie wpadło, a goście 23 sekundy przed przerwą objęli prowadzenie. Mogło, a nawet powinno, być w tym momencie 4:1, może 5:1.

Gliwicki pierwszoligowiec bronił się uważnie po zmianie stron i okazał się także skuteczniejszy, czego efektem był wynik końcowy.

W barwach CLEAREX-u zadebiutował Sebastian Brocki, zabrakło natomiast Sebastiana Leszczaka, który miał wcześniej zaplanowany wyjazd, oraz wracającego do zdrowia po operacji Mikołaja Zastawnika.

W sierpniu, oprócz meczów Pucharu Polski, nasza drużyna podejmie 22.08 w sparingu beniaminka ekstraklasy LSSS Team Lębork.

Clearex: Rafał Krzyśka, Mateusz Bednarczyk, Miłosz Burza– Maciej Mizgajski, Przemysław Dewucki, Robert Rotuski, Adam Wędzony – Szymon Łuszczek, Krzysztof Salisz, Sebastian Brocki, Mariusz Seget oraz Adrian Świerczyński i Tomasz Golly.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/