Powrót

Piłkarze zaczęli wakacje, a trener będzie się szkolił

Trener CLEAREX-u Chorzów Marcin Waniczek będzie w ostatnim tygodniu czerwca uczestnikiem futsalowego szkolenia w Mediolanie, gdzie jednym z prelegentów będzie José Venancio López Hierro, selekcjoner reprezentacji Hiszpanii.
“Są to cykliczne warsztaty, do których już kilka razy się przymierzałem. Ciągle coś stało na przeszkodzie. Teraz wreszcie nadszedł czas na realizację tych planów. To bardzo wartościowe spotkanie złożone z części teoretycznej i praktycznej. Wykłady prowadzą naprawdę topowi światowi trenerzy. Omawiane są nie tylko kwestie ogólne, jak bywa najczęściej, ale też bardzo szczegółowe zagadnienia taktyczne. Na przykład dotyczące gry obronnej czy decyzji bramkarskich. Pomocą w zorganizowaniu wyjazdu służył Łukasz Frajtag (trener Red Dragons Pniewy), który był już na tym szkoleniu” – powiedział Marcin Waniczek.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/