Powrót

Piotr Ćwielong: liczę na doping kibiców

„Może sobotni mecz z Widzewem Łódź będzie przełomowy dla nas? Liczę, że do hali przyjdzie więcej kibiców, bo Ruch gra (z ŁKS) dzień później, i będą nas dopingować” – powiedział Piotr Ćwielong. W sobotę podejmiemy łodzian w arcyważnym meczu 24. FOGO Futsal Ekstraklasy.

Przed tą kolejka sytuacja w tabeli wygląda – tak

„Oczywiście, że patrzę na tabelę i wiem, że bardzo potrzebujemy punktów. Mamy w sobotę  okazję, by je zdobyć i  chcemy wygrać ten mecz” – dodał trzykrotny mistrz Polski na trawiastych boiskach

Podkreślił, że nie ma w szatni Clearex-u problemów z ciążącą nad zespołem presją

„Tu jest wiele dobrych i mocnych charakterów. Wyniki wcześniejszych meczów były często konsekwencją tego, że odkrywaliśmy się, stawialiśmy na ofensywę i nadziewaliśmy się na kontry, tracąc gole” – stwierdził

Zaznaczył, że nie żałuje dołączenia do naszego zespołu

„Nie żałuję, że przyszedłem do Clearex-u. Poznałem chłopaków, cieszę się, że tu jestem. Jest fajna atmosfera, tylko do tego wszystkiego brakuje wyników. Mam nadzieję, że w sobotę się to zmieni” – zakończył Piotr Ćwielong.

Listopadowy mecz z Widzewem na wyjeździe  przeszedł do historii ligi. Clearex przegrywał 0:3 i wygrał 5:3 . Trzy gole strzelił dla nas wtedy Sebastian Brocki, a po jednym dołożyli Łukasz Biel i Mariusz Seget.

Początek sobotniego meczu o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy do hali przy ul. Dąbrowskiego 113. Nie trzeba chyba wyjaśniać, że nasza drużyna potrzebuje wsparcia z trybun.

Bilety dostępne w kasie godzinę przed spotkaniem oraz na kupbilet

Dla tych, którzy nie będą mogli przyjść, przygotowana będzie internetowa transmisja na – pilot.wp.pl