Powrót

Podtrzymać skuteczność w Gdańsku

Po „domowej” wygranej u siebie z Górnikiem Polkowice 8:1 nasz zespół w czwartkowy wieczór (20.00) zmierzy się na wyjeździe z innym beniaminkiem AZS UG Gdańsk.  „Mamy nadzieję, że się odblokowaliśmy pod względem skuteczności i w czwartek zagramy o komplet punktów” – powiedział strzelec dwóch goli dla Clearex-u  w ostatnim spotkaniu  Szymon Cichy.

To były jego pierwsze trafienia dla naszej drużyny.

„Moja skuteczność w tym sezonie jest na razie na bardzo niskim poziomie. Miałem stuprocentowe sytuacje i nic nie chciało wpaść. Dobrze, że w ostatnim meczu się to zmieniło, mam nadzieję, że już na trwałe” – dodał.

Podkreślił, że wysokie zwycięstwo nad Górnikiem pozwoliło drużynie nabrać pewnego luzu w ofensywie.

„Czekaliśmy na taki mecz, Do Gdańska pojedziemy zmotywowani po wygraną” – zadeklarował zawodnik, który latem dołączył do naszej drużyny.

„Okres aklimatyzacji minął szybko. Zespół przyjął mnie dobrze, a ja się w nim czuję rewelacyjnie” – zakończył Cichy.

Trener Clearex-u Andrzej Szłapa podkreślił, że gdańszczanie, z uwagi na swoją pozycję w tabeli, na pewną bardzo będą chcieli wywalczyć komplet punktów, stąd należy się nastawić na ciężkie starcie.

Aktualna tabela STATSCORE Futsal Ekstraklasy znajduje się TUTAJ

Transmisję z Gdańska będzie można obejrzeć na platformie wp.pilot

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/