Powrót

W Polkowicach o kolejne ważne punkty

Stawką sobotniego, wyjazdowego meczu 24. kolejki STATSCORE Futsal Ekstraklasy z Górnikiem Polkowice będą nie tylko bardzo ważne dla obu zespołów punkty, ale też… weselsze Święta Wielkanocne.

Listopadowe stracie z Górnikiem w naszej hali skończyło się łatwą wygraną Clearex-u 8:1. Gole dla naszej drużyny zdobyli wtedy Przemysław Dewucki, Szymon Cichy i Szymon Łuszczek po dwie oraz Sebastian Brocki i Krzysztof Salisz po jednej.

„Na pewno czeka nas zupełnie inne spotkanie, ciężki bój. Drużyna z Polkowic gra lepszy futsal, niż w pierwszej rundzie. Tym niemniej jedziemy po trzy punkty, bo tylko to nas satysfakcjonuje” – powiedział zawodnik Clearex-u Krzysztof Salisz.

Jak wskazuje tabela – TUTAJ – sytuacja gospodarzy jest trudniejsza.

„Myślę, że pod ścianą są oba zespoły. Ten, który bardziej będzie chciał wygrać, ta zgarnie komplet punktów. Chcemy sobie zrobić taki upominek na święta,  w postaci zwycięstwa w Polkowicach” – dodał.

Ligowcy wracają na parkiety po dwutygodniowej przerwie, spowodowanej zgrupowaniem kadry.

„Przydała się nam, dobrze przepracowaliśmy ten czas” – zaznaczył Salisz.

Podkreślił, że mobilizacja w ekipie Clearex-u jest cały czas.

”Nikt z nas nigdy nie odpuszczał. Miejsce na koniec sezonu nie będzie przypadkowe.  Wylądujemy na takiej pozycji, na jaką zasługujemy.  Podchodzimy do każdego meczu na sto procent, przepracować każdy tydzień jak najlepiej i zobaczymy, co z tego wyjdzie” – powiedział.

Początek sobotniego spotkania o godz. 16.00. Transmisja na wp.pilot