Powrót

W poniedziałek gramy z Acaną

CLEAREX Chorzów zagra w poniedziałek o 20.00 na wyjeździe z zespołem Acana Orzeł Futsal Jelcz Laskowice w 19. kolejce Futsal Ekstraklasy.  Transmisję z tego spotkania przeprowadzi telewizja SportKlub.

Naszych piłkarzy czeka niewątpliwie jeden z najtrudniejszych meczów w sezonie. Rewelacyjnie spisujący się beniaminek Futsal Ekstraklasy wyprzedza nas o jeden punk i miejsce. W poprzedniej kolejce ekipa z Jelcza-Laskowic pokonała we własnej hali MOKS Słoneczny Stok Białystok 5:0, podopieczni Mirosława Miozgi w Chorzowie nie dali szans broniącemu mistrzostwa liderowi z Bielska – Białej, wygrywając 2:0.

Listopadowy mecz w Chorzowie z bardzo międzynarodową drużyną Acany  zakończył się naszą wygraną 5:1. Cztery gole dla CLEREX-u zdobył wtedy Mikołaj Zastawnik, piątego dołożył Robert Świtoń. Ale tamto spotkanie rywalom wyjątkowo nie wyszło, a nam się ułożyło świetnie. Dlatego nie wolno wyciągać z jesiennego zwycięstwa jakichkolwiek wniosków.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/