Porażka w Chojnicach

Porażką 3:5 (1:1) zakończył się niedzielny, wyjazdowy mecz CLEAREX-u Chorzów z Red Devils Chojnice. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Sebastian Leszczak (13, 40), Maciej Mizgajski (35).

CLEAREX: Rafał Krzyśka – Maciej Mizgajski, Mikołaj Zastawnik, Adam Wędzony, Sebastian Leszczak oraz Szymon Łuszczek, Mariusz Seget, Tomasz Golly, Robert Świtoń i Wadim Iwanow.

Po 20 minutach był remis 1:1, choć oba zespoły miały szanse na prowadzenie. Na przeszkodzie stanęły interwencje bramkarzy i strzały w słupki. W drugiej połowie skuteczniejsi byli gospodarze. W 29 minucie prowadzili już 4:1. Grając z lotnym bramkarzem, Wadimem Iwanowem zdobyliśmy kontaktowego gola. W 35 minucie straty częściowo zmniejszył Maciej Mizgajski. Pół minuty przed końcem nadzieję na remis dał swoi drugim trafieniem Sebastian Leszczak, jednak rywale zdołali jeszcze odpowiedzieć uderzeniem do naszej pustej bramki i wygrali 5:3.

W piątek czeka nas wyjazdowe spotkanie 1/16 finału Pucharu Polski z GSF Gliwice.