Porażka w Puchovie

CLEAREX Chorzów przegrał na wyjeździe ze słowackim Slov-Matic Bratysława 2:5 (1:1, 1:3, 0:1). w piątkowym sparingu. Bramki: Tomasz Golly i Damian Ficek. Mecz trwał 3 x 15 minut z zatrzymywaniem czasu. Wyjazd na Słowację był pechowy, bowiem 70 km przed Puchovem w autokarze wiozącym naszą drużynę pękła opona. Część zespołu dojechała z konieczności mikrobusem. Zaczęliśmy w ósemkę w polu, a  w pełnym składzie graliśmy dopiero w trzeciej tercji,

CLEAREX: Krystian Brzenk/Paweł Pstrusiński/Damian Purolczak – Mariusz Seget, Kamil Kmiecik, Robert Świtoń, Robert Gładczak – Daniel Wojtyna, Tomasz Golly, Damian Ficek, Bartosz Siadul oraz Mateusz Omylak, Tomasz Lutecki, Piotr Łopuch, Szymon Łuszczek, Mikołaj Zastawnik.

W ostatniej części spotkania mieliśmy kilak wybornych sytuacji do zmiany wyniku. Niestety Mikołąj Zastawnik trafił w poprzeczkę, Tomasz Lutecki w słupek, a uderzenie głową Piotra Łopucha było minimalnie niecelne.Słowem – jak pech, to na całej linii.

W środę w kolejnym letnim sparingu podejmiemy w hali przy ulicy Granicznej Piasta Gliwice.