Powrót

Posezonowe ciekawostki cz.3

W trakcie minionych rozgrywek doszło do zmian w sztabie szkoleniowym CLEAREX-u Chorzów, miejsce Marcina Waniczka zajął Mirosław Miozga.  Ewoluował również  skład drużyny, także ten wyjściowy.  W pierwszej piątce naszej  drużyny zagrało w sumie 18 piłkarzy.  W inauguracyjnej kolejce byli to Paweł Pstrusiński- Robert Gładczak, Tomasz Lutecki, Mariusz Seget i Piotr Łopuch. Sezon zasadniczy kończyliśmy w następującym podstawowym składzie: Bartłomiej Krzywicki – Tomasz Golly, Mikołaj Zastawnik, Mariusz Seget i Szymon Łuszczek, a na  ostatni mecz rundy mistrzowskiej wyszli Patryk Puzio – Mikołaj Zastawnik, Mariusz Seget, Szymon łuszczek i Wadim Iwanow.

Najwięcej występów w wyjściowej piątce zanotowali Mariusz Seget, Mikołaj Zastawnik, Tomasz Golly, Szymon Łuszczek i Bartłomiej Krzywicki – po 13. Przy czym ten ostatni przyszedł do naszego klubu zimą, podobnie jak Wadim Iwanow, który zaliczył 12 meczów w podstawowym składzie. Taki sam wynik osiągnęli Robert Gładczak i Tomasz Lutecki.

 

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/