Powrót

Potrzebne punkty zdobyte

Nasz zespół  pewnie  zainkasował  w sobotę  komplet punktów.  CLEAREX był lepszy, skuteczniejszy i bardzo zmotywowany.

Kapitalne  otwarcie  spotkania zapewnił nam w 23. sekundzie gry  Sebastian Brocki.  Niemal spod linii bocznej wpakował piłkę do siatki obok zaskoczonego bramkarza gości.

Później  świetną akcję naszej drużyny zwieńczył Przemysław Dewucki.  Z ostrego kąta ulokował piłkę w samym okienku.  Podwyższyć mógł jeszcze Adam Wędzony, ale tym razem bramkarz był na miejscu.

Goście mieli swoje okazje,  Mateusz Bednarczyk na brak zajęć nie narzekał. Po silnym uderzeniu Mateusza Madziąga bronił „do spółki” ze słupkiem.

Tuż przed przerwą  nasi rozmontowali defensywę rywali i Sebastian Leszczak niemal wjechał z piłką do pustej bramki.

Drugą połowę zainaugurował Maciej Mizgajski potężnym uderzeniem z  rzutu wolnego w  słupek. Gra była ostra, goście parli do zdobycia kontaktowego gola.  W 30. minucie  Leszczak mógł „zamknąć” mecz, jednak nie zdołał pokonać  bramkarza  zespołu z Lęborka z przedłużonego rzutu karnego.

Trzy minuty później Madziąg z wolnego pokonał Bednarczyka.  Trener CLEAREX-u Rafał Krzyśka natychmiast poprosił o ”czas”.

Rywale  atakowali,  wycofali w końcówce bramkarza, jednak  nie potrafili znaleźć recepty na naszą obronę. Trzy punkty zostały w Chorzowie.

Za tydzień jedziemy do Chojnic na mecz z Red Devils.