Powrót

Pożyteczny sprawdzian

Sobotni sparing został rozegrany  zamiast ligowego spotkania naszej drużyny z Gattą Active Zduńska Wola, która wycofała się z rywalizacji. Nasz zespół był więc przygotowany na ciężkie starcie. Wygraliśmy przekonująco, po dobrej grze, ciekawych akcjach, fajnych golach. Zadebiutowali w barwach CLEAREX-u Daniel Krawczyk i Dominik Jankowski. Ten drugi przyszedł do nas z UKS Ruch Chorzów, a  grał już w naszej młodzieżowej drużynie podczas niedawnych eliminacji mistrzostw Polski U-19.

Zdecydowanie dłużej na boisku przebywał doświadczony Krawczyk, strzelił trzy bramki i sprawiał wrażenie, jakby trenował z CLEAREX-em od miesięcy.

Najdziwniejszego gola zdobył Sebastian Brocki, który zaskoczył bramkarza gości z zerowego kąta, stojąc na końcowej linii boiska.

Za tydzień poprzeczka zostanie zawieszona zdecydowanie wyżej, bo na wyjeździe zagramy ligowe spotkanie z AZS UW Wilanów.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/