Powrót

Przemysław Dewucki: nie mogę się doczekać niedzielnego meczu

W niedzielę podejmiemy FC Reiter Toruń w meczu 22. kolejki FOGO Futsal Ekstraklasy. „Ostatnie trzy nasze mecze kończyły się różnymi wynikami. Już nie mogę się doczekać niedzielnej rywalizacji” – powiedział Przemysław Dewucki. Początek spotkania o godz. 13.30. Bilety mozna kupić w kasie hali przed spotkaniem oraz na platformie kupbilet  

Transmisja w internecie będzie tradycyjnie dostępna na pilot.wp.pl

Nasz zespół w poprzedniej kolejce – w dramatycznych okolicznościach  – przegrał na wyjeździe z Red Devils Chojnice 1:3. Torunianie u siebie pokonali BSF ABJ Bochnia 4:2.

Październikowe starcie w Grodzie Kopernika wygraliśmy 5:1 po dwóch golach Mariusza Segeta  oraz  trafieniach Krzysztof Salisza,  Macieja Mizgajskiego i Przemysława Dewuckiego.

Obie drużyny pożegnały się z Pucharem Polski w 1/16 finału po wyjazdowych spotkaniach.  FC Reiter przegrał z 1.ligowym Futsal Szczecin 2:8, Clearex uległ 2. ligowemu Śląskowi Wrocław 4:7.

W poprzednim sezonie u siebie zremisowaliśmy z torunianami 2:2 (Dewucki, Sebastian Brocki), a na wyjeździe przegraliśmy 3:5  (Dominik Jankowski, Seget i Dewucki).

„W każdym spotkaniu chcemy wygrać i cieszyć się z trzech punktów. Jasne, że będzie ciężko powtórzyć wynik z Torunia. Tamten mecz był wyrównany, ale zdecydowała czerwona kartka, po której strzeliliśmy bramkę, a potem nasz najlepszy snajper Mariusz Seget, dołożył jeszcze dwie. W rundzie rewanżowej jesteśmy nieskuteczni Trafia tylko Mariusz, brakuje goli moich i innych zawodników ofensywnych. W Chojnicach oczywiście mieliśmy swoje okazje, ale +setki+ miał zespół Red Devils. W ostatnich trzech meczach z FC Reiter Toruń padł każdy wynik. Już nie mogę się doczekać niedzielnej rywalizacji” – powiedział Przemysław Dewucki.

Tabela przed tą kolejką przedstawia się następująco –  tabela