Powrót

Po pucharowych emocjach zaczynamy sezon ligowy

Nasi piłkarze, po zakończeniu w niedzielę sezonu 2019/20 rozpoczęli …. przygotowania do inauguracyjnej kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy. Zagramy w niej w niedzielę na wyjeździe z Gattą Active Zduńska Wola.

„Musimy wyciągnąć wnioski z tego, co się wydarzyło w Lubawie i myśleć już tylko o lidze. Wyrzucić z głowy to, co się wydarzyło w niedzielę, skupić się na tych dwóch najbliższych spotkaniach przed przerwą dla reprezentacji, szukać w nich zwycięstw. Jest w nas po tym finale dużo złości i jak najszybciej chcemy znów zagrać” – powiedział jeden z czwórki naszych kadrowiczów Krzysztof Salisz.

Z Gattą zagramy trzeci raz tego lata. W sierpniu wyeliminowaliśmy ten zespół w półfinale Pucharu Polski. Na wyjeździe wygraliśmy 5:3, u siebie przegraliśmy 1:2.

„Jesteśmy  przed wyjazdem do Zduńskiej Woli pełni optymizmu. Wygraliśmy tam mecz pucharowy, teraz też pojedziemy po zwycięstwo. Jest nam bardzo potrzebne, aby dobrze wejść w sezon” – dodał Krzysztof Salisz.

Rozpoczynający się w ten weekend sezon, będzie dla CLEAREX-u 22.  z kolei w ekstraklasie. A w trakcie rozgrywek,  2 grudnia, klub będzie obchodził ćwierćwiecze istnienia.