Powrót

Rafał Krzyśka: brakowało nam skuteczności

“To nie jest tak, że o porażkach w Lubawie i Pniewach zadecydowały końcówki meczów. W obu tych spotkaniach brakowało nam skuteczności. Gdyby padły wcześniej gole dla nas – a mieliśmy ku temu mnóstwo okazji –  być może wyniki i ocena tych meczów byłyby inne. Tym niemniej biorę te przegrane na klatę” – powiedział Rafał Krzyśka, który teraz, oprócz wspomagania sztabu szkoleniowego, będzie też angażował się  w grę zespołu jako bramkarz.

W Lubawie przegraliśmy 2:6, z Red Dragons – 1:6, tracąc sporo goli w ostatnich minutach.

“Nie miałem problemu z tym, by stanąć między słupkami, choć pogodzenie roli trenera i zawodnika nie jest łatwe. Nie było zresztą powodów, by dokonywać zmian w bramce.Teraz będę się mógł bardziej skupić na obowiązkach golkipera. Przegraliśmy dwa mecze, na pewno sytuacja zrobiła się trochę niezręczna, ale musimy sobie z tym poradzić” – dodał Krzyśka.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/