Powrót

Sebastian Brocki: nieważny styl, dopiszmy trzy punkty

W sobotę podejmiemy Dremana Opole Komprachcice w meczu 13. kolejki  FOGO Futsal Ekstraklasy. Początek spotkania o godz. 17.00. „Styl nieważny, dopiszmy trzy punkty, nawet  po brzydkim spotkaniu” – uważa Sebastian Brocki, który wraca na boisko po pauzie za nadmiar żółtych kartek.

Dreman w poprzedniej kolejce  u siebie minimalnie przegrał z Widzewem 2:3. Clearex zagra z łodzianami na wyjeździe za tydzień.

„Oglądałem to spotkanie, cały czas było na styku. Obie drużyny to bardzo wymagający rywale. Zagramy w sobotę na pewno w szerszym składzie, niż ostatnio w Lubawie, ale czy to się przełoży na jakość naszej gry – czas pokaże” – dodał Brocki.

Podkreślił, że sytuacja naszej drużyny w tabeli – Tutaj – wciąż jest bardzo trudna.

„Nie poddamy się. Punktów musimy szukać w każdym meczu, bo peleton nam może odjechać. Trzeba wywalczyć coś przed zakończeniem pierwszej rundy, a zostały nam trzy spotkania” – zaznaczył zawodnik.

Nie ukrywał, że ostatnie wyniki nie napawają optymizmem.

„Ale też spotkanie z We-Metem Kamienica Królewska powinniśmy wygrać. Mieliśmy mnóstwo sytuacji bramkowych,  a skończyło się porażką 0:4. Nic nie wpadało. Ta przegrana bardzo boli. Do przemyśla z kolei pojechaliśmy bez Przemka Dewuckiego i Maćka Mizgajskiego. W normalnym składzie mogliśmy tam powalczyć o lepszy wynik” – zakończył Brocki.

Serdecznie zapraszamy do hali przy ul. Dąbrowskiego 113. Transmisja internetowa będzie – jak zawsze dostępna – na pilot.wp