Powrót

Sebastian Brocki: trzeba walczyć, szukać punktów

„Trzeba walczyć, szukać punktów” – mówi nasz piłkarz Sebastian Brocki. Clearex podejmie w sobotę zespół GI Malepszy Arth Soft Leszno w  meczu 3. kolejki FOGO Futsal Ekstraklasy. To spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00 w hali przy ul. Granicznej 92.

„Nawierzchnia dla wszystkich jest taka sama. W przeszłości zdarzało się nam tu trenować przed meczami wyjazdowymi i niewiele to dało. Wiadomo, że w hali przy Dąbrowskiego jest specyficzne boisko, a tu całkiem inne. Musimy się przyzwyczaić do tego, co będzie w sobotę” – powiedział  Brocki.

Clearex ma za sobą porażki z AZS UW Darkomp Wilanów 1:4 u siebie i z Piastem w Gliwicach 0:6. Drużyna z Leszna zaczęła sezon od dwóch zwycięstw – z Dremanem Opole Komprachcice 3:0  na wyjeździe i u siebie z Widzewem Łódź 7:5.

W związku z tym diametralnie różna jest sytuacja obu zespołów w tabeli – Tutaj

„Czas jest ciężki, chcielibyśmy jak najszybciej to zmienić. Pretensje możemy mieć sami do siebie, mecz z Wilanowem cały czas nas gryzie. Straconych tam punktów brakuje. Zamykamy tabelę z zerowym dorobkiem. Pierwszą połowę mieliśmy dobrą, gdybyśmy wtedy coś trafili, być może spotkanie potoczyłoby się inaczej. Nie wykorzystaliśmy swoich okazji, rywale wyprowadzili akcję po naszym rzucie rożnym i zdobyli gola.  Potem nadziewali się na kontry. Mogliśmy prowadzić, a ale piłka nie chciała wpaść do bramki gości i zrobił się problem” – dodał Brocki.

Przyznał, że w najbliższych – trudnych meczach – nasz zespół musi zacząć punktować.

„Trzeba walczyć, szukać punktów, żeby potem znów nie było kłopotów. Drużyna z Leszna jest  z pewnością faworytem i wszyscy o tym wiedzą. Goście są mocni, ale faworyt nie zawsze wygrywa” – zaznaczył zawodnik.

Bilety będą dostępne w kasie obiektu godzinę przed rozpoczęciem spotkania w cenie 15 zł (normalne) oraz 10 zł (ulgowe). Cały czas w sprzedaży są również karnety sezonowe w cenie 70 zł.

Transmisja meczu w internecie – na pilot.wp