Powrót

W sobotę kończymy rundę jesienną

CLEAREX Chorzów sobotnim wyjazdowym meczem z AZS Uniwersytet Śląski Katowice zakończy rundę jesienną Futsal Ekstraklasy.  Nie ma co ukrywać, należałoby to spotkanie wygrać.

W poprzedniej kolejce nasz zespół we własnej hali rozprawił się z Gattą Active Zduńska 6:2, a katowiczanie u siebie musieli uznać wyższość Piasta Gliwice, przegrywając 0:5.

To oczywiście nie oznacza, że czeka nas sympatyczny sobotni wieczór. W katowickiej hali zawsze grało nam się ciężko, a w dodatku w tym sezonie nasz zespół gra dość nieprzewidywalnie.

Dlatego trzeba się spodziewać trudnej przeprawy, bo gospodarzom też z pewnością punkty się przydadzą.

Przed tym meczem CLEAREX zajmuje czwarte miejsce w tabeli  z dorobkiem 17 punktów. „Akademicy” są na pozycji siódmej (13 punktów).

Transmisję ze spotkania przeprowadzi w internecie telewizja tvcom.pl. Początek o godz. 19.00 Link do transmisji znajduje się tutaj

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/