Powrót

W sobotę mecz z Gwiazdą

W sobotę o 17.00 podejmiemy Gwiazdę Ruda Śląska w meczu 10. kolejki Futsal Ekstraklasy. Patrząc na tabelę można powiedzieć, że CLEAREX jest murowanym faworytem. Tyle, że trzeba to potwierdzić na boisku. Nasza drużyna jest formie, na treningach trwa walka o miejsce w pierwszej piątce. W poprzedniej kolejce zespół trenera Mirosława Miozgi rozbił w Chorzowie GSF Gliwice 4:0, a Gwiazda na wyjeździe przegrała z bielskim Rekordem 1:9.

Aktualna tabela znajduje się tutaj

To wszystko przestanie mieć znaczenie w sobotnie popołudnie, kiedy rozpocznie się mecz. Starcia z rudzkim zespołem mają dłuuuugą tradycję i zwykle bywały niełatwe. Zamykający tabelę goście na pewno przyjadą zmobilizowani, by poprawić swoje miejsce w stawce. A my ……po prostu musimy to spotkanie we własnej hali wygrać. Dlatego serdecznie zapraszamy do hali.Warto przyjść, bo mecze CLEAREX-u nie pozwalają się nudzić.

Tradycyjnie już dwie godziny przed seniorami zmierzą się dziecięce drużyny obu klubów.

Transmisję ze spotkania CLEAREX – Gwiazda  można będzie śledzić na stronie tvcom.pl

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/