Powrót

W sobotę ostatni domowy mecz w tym roku

Fit-Morning Gredar Brzeg będzie rywalem naszego zespołu w sobotnim meczu 14. kolejki STATSCORE Futsal Ekstraklasy. Spotkanie w hali chorzowskiego MORiS-u rozpocznie  się o godz. 18.00. Będzie to ostatnia okazja, by zobaczyć Clearex u siebie. Za tydzień bowiem czeka nas jeszcze wyjazd do Pniew, a potem dłuuuuga przerwa do połowy lutego na potrzeby reprezentacji narodowej.

Clearex ma za sobą trzy porażki ( w tym dwie we własnej hali)  i oczywiście plan jest taki, by więcej punktów w tym roku nie stracić.

Sytuacja w tabeli wygląda  TAK

Drużyna z Brzegu jest – jak widać – naszym sąsiadem, ze stratą trzech punktów.  O co goście  będą walczyć w sobotę – to chyba jasne.

Dlatego spotkanie – otwierające 27 rok istnienia Clearex-u – zapowiada się ciekawie.

Zapraszamy serdecznie do hali przy ul. Dąbrowskiego 113.  Oczywiście przebieg rywalizacji będzie też można śledzić dzięki internetowej transmisji na platformie wp.pilot

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/