Powrót

W sobotę podejmujemy beniaminka z Białegostoku

W sobotę CLEAREX Chorzów rozegra czwarty z rzędu mecz we własnej hali w tym sezonie. Rywalem będzie beniaminek ekstraklasy MOKS Słoneczny Stok Białystok. Początek o godz. 18.00.

W trzech dotychczasowych kolejkach nasz zespół zdobył cztery punkty, goście mają na koncie jeden, po remisie u siebie z Gattą Active Zduńska Wola 5:5. Potem przegrali z Piastem w Gliwicach 0:4 i we własnej hali ulegli MKF Solne Miasto Wieliczka 1:2.

A my? No cóż, zaczęliśmy od porażki z bielskim Rekordem 1:6, potem pokonaliśmy Lex Kancelarię Słomniki 5:4 i zremisowaliśmy z gdańskimi akademikami 3:3. W tych dwóch ostatnich spotkaniach prowadziliśmy odpowiednio 4:0 i 3:0. W tej sytuacji trudno przewidzieć, jaki wynik padnie w sobotni wieczór. Bez ryzyka można jednak powiedzieć, że będzie się działo.

Z MOKS-em rywalizowaliśmy w maju 2016 w barażach o prawo gry w ekstraklasie. I też było ciekawie. W Białymstoku wygraliśmy 3:1 po trafieniach Szymona Łuszczka, Mateusza Omylaka i Mikołaja Zastawnika. W Chorzowie przegraliśmy – na szczęście – tylko 2:3, gole zdobyli wtedy Omylak i Paweł Budniak. I się utrzymaliśmy, choć nerwów było mnóstwo.

A w sobotę? Zapraszamy do hali przy ul. Dąbrowskiego 113.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/