Powrót

W sobotę podejmujemy Gattę

W sobotę CLEAREX Chorzów podejmie Gattę Active Zduńska w swoim pierwszym „domowym” meczu ligowym tego roku. Początek spotkania  w hali przy ul. Dąbrowskiego 113 o godz.18.00.

W tej fazie sezonu chcąc zająć jak najlepsze miejsce po części zasadniczej, trzeba zdobywać punkty, bo czasu i okazji na odrabianie strat będzie coraz mniej. Gatta po 15 kolejkach jest wiceliderem (32 punkty). Nasz zespół zajmuje czwartą lokatę (24), ale ta zdobycz będzie przecież dzielone na pół po 22 kolejkach.

Po reprezentacyjnej przerwie goście pokonali u siebie MKF Solne Miasto Wieliczka 5:0 i w Gliwicach ulegli Piastowi 2:4.  Clearex po niezwykłym spotkaniu i pięciu trafieniach Sebastiana Leszczaka zremisował na wyjeździe z MOKS Słoneczny Stok 5:5, a potem nad morzem pokonał AZS Uniwersytet Gdański.

W poprzednim sezonie graliśmy z zespołem ze Zduńskiej Woli trzy razy. Na wyjeździe przegraliśmy 2:3 i 3:7, a w Chorzowie wygraliśmy 5:1. Wszystko to powoduje, że zapowiada się fajny mecz, którego wynik trudno przewidzieć. A na pewno warto tej pojedynek zobaczyć. Dlatego serdecznie zapraszamy do hali. Będzie też transmisja w internecie, o czym wkrótce.