Powrót

W sobotę podejmujemy Gattę

CLEAREX Chorzów podejmie w sobotę o 17.00 Gattę Active Zduńska Wola w meczu 19. kolejki ekstraklasy. Pierwsze spotkanie z mistrzem Polski w listopadzie na wyjeździe przegraliśmy minimalnie 2:3, po dwóch trafieniach Mikołaja Zastawnika. Teraz zmierzymy się u siebie z Gattą w Chorzowie dwa razy w ciągu pięciu dni, bowiem już w środę zagramy z tym rywalem w pierwszym pojedynku półfinału Pucharu Polski. Będzie ciekawie.

W minionej kolejce oba zespoły grały z drużynami akademickimi.  Gatta u siebie pokonała AZS Uniwersytet Śląski Katowice 5:2, CLEAREX na wyjeździe ograł AZS Uniwersytet Gdański 5:1.

Ekipa ze Zduńskiej Woli jest wiceliderem, nasz zespół zajmuje siódme miejsce.Sezon zasadniczy zbliża się do końca wielkimi krokami, po 22 kolejkach tabela i punkty zostaną podzielone na pół. Warto więc przyjść do hali przy ul. Dąbrowskiego, bo mecz zapowiada się „smakowicie”, a emocje są gwarantowane.

CLEAREX spisuje się ostatnio bardzo dobrze, zarówno w lidze, jak i w Pucharze Polski. Nasi piłkarze strzelają sporo goli, więc… trzeba ich  zobaczyć na własne oczy. Dla domatorów transmisję przygotuje internetowa telewizja Comtv. Początek o godz. 17.00