Powrót

W sobotę podejmujemy MOKS, transmisja w Sport Klubie

Sobotni mecz CLEAREX-u Chorzów z MOKS Słoneczny Stok Białystok zakończy 6. kolejkę Futsal Ekstraklasy. Początek spotkania w hali przy ul. Dąbrowskiego 113 o godz.20.00, transmisja w telewizji Sport Klub.

Nasz zespół jest liderem tabeli. W pięciu spotkaniach zdobyliśmy 10 punktów, rywale zajmują ósme miejsce z sześcioma punktami, ale mają zaległy mecz z Piastem Gliwice.

W poprzedniej kolejce obie drużyny grały na wyjazdach. CLEAREX w Szczecinie pokonał Pogoń’04 6:4, Słoneczny Stok wygrał z AZS Uniwersytet Gdański 5:3.

My mamy w tym sezonie na koncie „wpadkę” w postaci porażki z Red Dragons Pniewy 0:6, MOKS z kolei przegrał tej jesieni w Katowicach  z AZS UŚ 2:7.

Sobotnia kolejka zostanie rozegrana po dwutygodniowej przerwie, którą wypełniło zgrupowanie kadry i jej dwie porażki z Serbią. Jak ten czas wpłynął na dyspozycję obu zespołów, przekonamy się niebawem.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/