Powrót

W sobotę podejmujemy Pogoń

CLEAREX Chorzów podejmie Pogoń’04 Szczecin w sobotnim meczu 17 kolejki ekstraklasy. Początek spotkania w hali przy ul. Dąbrowskiego o godz.18.00.

Szczecinianie zajmują przed tym spotkaniem czwarte miejsce w tabeli mając 27 punktów, nasz zespół jest dziewiąty (20 punktów). Więcej w zakładce „rozgrywki”.

Listopadowy pojedynek w Szczecinie wygraliśmy 5:4 po trafieniach Tomasza Luteckiego (2), Piotra Łopucha, Tomasza Golly i Mikołaja Zastawnika.

W ostatniej ligowej kolejce nasz zespół w pechowy sposób (po golu zdobytym ręką) przegrał na wyjeździe z liderującym tabeli bielskim Rekordem 2:3. Pogoń u siebie zremisowała z AZS UŚ Katowice 2:2.

W miniony weekend oba zespoły rozegrały jeszcze pojedynki 1/8 finału Pucharu Polski. Jak pamiętamy CLEAREX w Chorzowie wygrał z MKF Solne Miasto Wieliczka 1:0. Gorzej poszło naszym sobotnim rywalom, którzy ulegli na wyjeździe FC Toruń 3:4.

W tym sezonie po 22 kolejkach sezonu zasadniczego tabela i punkty zostaną podzielone na pół przed pięciokolejkową „dogrywką”. Chętnych do miejsca w czołowej szóstce jest sporo, nasz plan na sobotni wieczór jest prosty: WYGRAĆ.

A doping w hali jest wskazany i potrzebny. ZAPRASZAMY.

Dla domatorów transmisję przeprowadzi internetowa telewizja comtv.