Powrót

W sobotę  przyjeżdża Górnik Polkowice

Clearex Chorzów podejmie w sobotnie południe beniaminka z Polkowic w meczu inaugurującym 9. kolejkę STATSCORE Futsal Ekstraklasy. Transmisję przeprowadzi  kanał Nsport+, będzie tez można ją śledzić na Canal+online.

Nie ma co ukrywać, że powinniśmy to spotkanie wygrać. Górnik zamyka tabelę –TUTAJ – , poza tym zagramy przecież u siebie. Nie należy się przy tym spodziewać jakiegoś „spacerku”, bo goście też przyjadą z planem zdobycia tak im potrzebnego kompletu punktów.

Polkowiczanie na razie wygrali jeden mecz – z AZS UG Gdańsk 7:4 – i zremisowali z GI Malepszy Futsal Leszno 4:4.

Nasz zespół w minioną niedzielę przegrał na wyjeździe z Dremanem Opole Komprachcice 1:5. Porażka była wysoka, bolesna, nie do końca odzwierciedlająca przebieg gry . Trener Andrzej Szłapa nie ukrywał, że popełniliśmy w tym spotkaniu zbyt wiele błędów, co bardzo pomogło rywalom.

Taki jest futsal, błędów nie wybacza. I trzeba się ich będzie wystrzegać w sobotę. Patrząc na sytuację w tabeli wygrana jest wręcz obowiązkowa.

Tradycyjnie zapraszamy do hali MORiS Chorzów przy ul. Dąbrowskiego 113.

Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 12.00.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/