Powrót

W sobotę przyjeżdżają Czerwone Diabły

W sobotę naszą drużynę czeka kolejny ważny mecz. W ramach 19. kolejki STATSCORE Futsal Ekstraklasy podejmiemy ekipę Red Devils Chojnice, którą wyprzedzamy w tabeli o trzy punkty.  Początek spotkania w hali przy ul. Dąbrowskiego 113 o godz. 18.00.  „Podstawa to nie tracić goli po własnych błędach, które popełniliśmy w ostatnich meczach. Jeśli to wyeliminujemy – będzie dobrze” – ocenił piłkarz Clearex-u Mariusz Seget.

W tym roku nasz zespół kolejno przegrał w Gliwicach z Piastem 0:9, zremisował u siebie z MOKS Słoneczny Stok Białystok 3:3 i uległ na wyjeździe  FC Reiter Toruń 3:5.

Chojniczanie z kolei zaczęli od domowej wygranej  z AS UG Gdańsk 7:6, potem przegrali z bielskim Rekordem w jego hali 1:2 i u siebie z Constractem Lubawa 2:5.

Jak to wszystko przełożyło się na układ tabeli, widać – TUTAJ

„Na wyniki innych bym nie patrzył. Każdy mecz jest ważny, wiemy, jaka jest sytuacja. To starcie o przysłowiowe sześć punktów. Musimy w końcu wygrać, tym bardziej, że gramy u siebie. I chcemy to zrobić, wiemy, że możemy. Po ostatnich wynikach wygrana pozwoli się lekko odblokować” – dodał Seget.

Przyznał, że szkoda punktów straconych z MOKS-em.

„Ale to już za nami, trzeba patrzeć w przyszłość. Podstawowa sprawa to nie tracić bramek po własnych błędach, które popełniliśmy w ostatnich meczach. Jeżeli to wyeliminujemy – będzie dobrze” – podsumował nasz zawodnik.

Transmisja z sobotniego spotkania będzie dostępna – TUTAJ