Powrót

W sobotę walka o trzecią wygraną z rzędu

W sobotę o 16.00 Clearex Chorzów podejmie zespół GI Malepszy Arth Soft Leszno w ramach 8 kolejki Futsal Ekstraklasy. „Chcemy wygrać trzeci raz z rzędu” – zadeklarował bramkarz naszego zespołu Kacper Burzej, który pokazał wiele świetnych interwencji w ostatnim starciu z FC Reiter Toruń, zakończonym zwycięstwem Clearex-u 5:1.

Tydzień wcześniej nasza drużyna przełamała serię czterech porażek, pokonując u siebie Red Devils Chojnice 6:3.

„Szczerze mówiąc, uwielbiam takie mecze, jak ten w Toruniu. W których dużo się dzieje i  mogę się wykazać. Takiego spotkania mi brakowało. Początek sezonu nie był dla mnie najlepszy. A wiem, że potrafię grać tak, jak ostatnio. Cieszę się że pomogłem drużynie i wygraliśmy drugi raz z kolei” – dodał golkiper.

Podkreślił, że z meczu na mecz widać coraz lepsze zgranie drużyny.

„Po dwóch zwycięstwach jest nam oczywiście łatwiej, poczuliśmy się też pewniej. Chcemy w sobotę dopisać sobie trzy punkty. A jak będzie, zobaczymy. Trochę nieszczęśliwie przegraliśmy dwa pierwsze spotkania sezonu (wyjazdy z Red Dragons Pniewy 1:3 i MOKS Słoneczny Stok Białystok 5:6). Uważam, że to my byliśmy w nich stroną dominującą, a wracaliśmy z zerowym dorobkiem.  Teraz, w końcu, coraz więcej nam w grze wychodzi. Musimy wygrywać charakterem i zaangażowaniem” – podsumował Burzej.

Aktualna tabela ligowa znajduje się TUTAJ

Internetowa transmisja sobotniego spotkania będzie dostępna na platformie wp.pilot

Serdecznie zapraszamy do hali przy ul. Dąbrowskiego 113.