Powrót

W sobotę wracamy do ligi

Po pucharowych emocjach wracamy do zmagań ligowych. W sobotę o godz.18.00 CLEAREX Chorzów podejmie MKF Solne Miasto Wieliczka w meczu 18 kolejki ekstraklasy.  Sobotni rywale zdobyli dotąd 10 punktów i zajmują 11 miejsce w tabeli. Nasza drużyna jest czwarta (27 punktów).

W poprzedniej kolejce CLEAREX po świetnym meczu pokonał w Gliwicach Piasta 4:1. Ekipa z Wieliczki u siebie uległa FC Toruń 2:5.

Ale też wypada pamiętać, że grudniowy pojedynek z „solnymi” w ich hali zakończył się remisem 3:3. Gole dla naszego zespołu zdobyli wtedy Maciej Mizgajski, Szymon Łuszczek i Robert Świtoń, który ustalił wynik 10 sekund przed końcem.

Więc żadnego „spacerku” nie ma się co spodziewać. Zapraszamy do hali i przed ekrany komputerów na transmisję w tvcom.pl.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/