Powrót

W środę bronimy zaliczki w walce o finał PP

Finał Puchar Polski będzie stawką środowego wyjazdowego meczu CLEAREX-u Chorzów z Gattą Active Zduńska Wola. Pierwszy półfinał u siebie wygraliśmy 4:0 po dwóch golach Mateusza Omylaka, trafieniu Mikołaja Zastawnika i samobóju rywali. W marcu podejmowaliśmy mistrza Polski także w pojedynku ligowym, zakończonym naszym zwycięstwem 5:1 (dwa gole Wadim Iwanow, po jednym Tomasz Lutecki, Mikołaj Zastawnik i Piotr Łopuch).

W „świątecznej” kolejce ekstraklasy  oba zespoły doznały wysokich wyjazdowych porażek. Gatta w Szczecinie 3:11, my w Wieliczce 2:7. Dlatego bardzo trudno coś prognozować przed środowym spotkaniem. Jedno jest pewne – każdy będzie go chciał wygrać, przy czym gospodarze – wysoko.

Rok temu też walczyliśmy o finał w Zduńskiej Woli. Wtedy rozgrywany tam był Final Four. CLEAREX w półfinale po dramatycznym  spotkaniu przegrał z Red Devils Chojnice po rzutach karnych 1:3. Po 40 minutach był remis 4:4, trzy bramki dla naszego zespołu strzelił Robert Gładczak, czwartą – Mariusz Seget.

Początek środowego pojedynku o godz. 18.00.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/