Powrót

W środę odrabiamy zaległy mecz z Rekordem

W środę o 18.00 podejmiemy bielski Rekord w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego 113  w zaległym meczu 11. kolejki STATSCORE Futsal Ekstraklasy. „Chcemy się szybko odbudować po sobotniej porażce” – powiedział trener Clearex-u Andrzej Szłapa.

O rywalizacji naszych drużyn na przestrzeni wielu, wielu lat powiedziano i napisano już chyba wszystko. Zawsze były to zacięte, pełne walki spotkania, niezależnie od stawki i miejsca zajmowanego w tabeli przez oba zespoły.

Zapewne tak też będzie wyglądało środowe starcie, szczególne dla naszego trenera, który przecież latem przeniósł się z Bielska-Białej do Chorzowa,

Clearex w minioną sobotę doznał u siebie dotkliwej porażki z GI Malepszy Futsal Leszno 1:9. Zagraliśmy w tym spotkaniu w bardzo osłabionym składzie, tym niemniej wynik był nieprzyjemny.

„Wiadomo, że znam zespół Rekordu. Pewien sentyment jest, ale tak samo było, kiedy z bielską drużyną przyjeżdżałem do Chorzowa. W takich momentach trzeba o tym zapomnieć,  zrobić wszystko, co można najlepiej i walczyć o trzy punkty.  Oczywiste, że czeka nas trudny mecz” – ocenił szkoleniowiec.

Podkreślił, że zawodników bolała przegrana z z zespołem z Leszna, ale nie ma mowy o jakimś załamywaniu się.

„Jesteśmy realistami, wiemy, czemu tak się stało, wiemy też, że w przy pełnym składzie mecz wyglądałby zupełnie inaczej.  Jesteśmy trochę +zbici+, bo tak wysoko u siebie nie można przegrywać, ale chcemy się szybko odbudować, rozegrać dobre spotkanie i najlepiej zapunktować w środę” – zaznaczył Andrzej Szłapa.

Aktualna tabela – TUTAJ

Transmisja w internecie na platformie – wp.pilot