Powrót

W środę podejmiemy lidera

W związku ze zbliżającymi się eliminacjami MŚ Futsal Ekstraklasa przyspiesza. Dlatego już  w środę o 18.00 podejmiemy lidera tabeli, czyli AZS UŚ Katowice. Katowiczanie, podobnie jak Gatta Zduńska Wola, zdobyli w czterech kolejkach komplet punktów. W ostatnim meczu pokonali u siebie mistrza Polski Rekord Bielsko-Biała 5:3.

Nasza drużyna dyktowała warunki gry przez cały mecz z Acaną, tyle, że przegraliśmy w Jelczu-Laskowicach 2:4 i mamy tylko trzy punkty.

Nie ma co ukrywać, że wszyscy liczyliśmy na większą “zdobycz” po czterech kolejkach, tym niemniej do końca sezonu pozostało jeszcze mnóstwo spotkań i wszystko jest do odrobienia. W dotychczasowych meczach tego sezonu graliśmy ciekawie, widowiskowo i … bardzo nieskutecznie. Na pewno naszym piłkarzom przyda się doping przy przełamywaniu tej strzeleckiej niemocy. Dlatego serdecznie zapraszamy w środę do hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego 113.

Aktualna tabela znajduje się tutaj

 

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/