Powrót

W środę podejmiemy Piasta w “telewizyjnym” meczu

Po perturbacjach związanych z udziałem naszych piłkarzy w zgrupowaniu kadry narodowej wracamy do ligowej rywalizacji. W środę o 18.00 podejmiemy Piasta Gliwice w 4. kolejce Statscore Futsal Ekstraklasy. Transmisję przeprowadzi kanał nSport+.Aktualna tabela znajduje się tutaj

W miniony weekend, kiedy nasz mecz w Lubawie został przełożony, Piast pokonał w derbach Gliwic P.A. Novą (poprzednio GSF) 5:2.

W minionym sezonie w Chorzowie wygraliśmy z Piastem 3:1 (bramki Maciej Mizgajski, Roman Wachuła i Mariusz Seget), a na wyjeździe skończyło się remisem 5:5, uratowanym przez gospodarzy w ostatniej akcji (Mikołaj Zastawnik 2, Maciej Mizgajski, Mariusz Seget i Sebastian Leszczak).

Serdecznie zapraszamy do hali, przypominamy jednocześnie o obostrzeniach sanitarnych wynikających z pandemii koronawirusa.

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/