Powrót

Świąteczna sobota w Przemyślu

W sobotnie Święto Niepodległości nasza drużyna zagra na wyjeździe z Eurobusem Przemyśl w 10. kolejce FOGO Futsal Ekstraklasy. Początek spotkania o godz. 19.00, transmisja w internecie na – pilot.wp

Clearex w poprzedniej kolejce pokonał u siebie Sośnicę Gliwice 5:2. Teraz zmierzymy się z innym beniaminkiem. Ekipa z Przemyśla w minioną środę przegrała w Lubawie z mistrzem Polski 0:13, ale w tabeli wyprzedza nas o cztery punkty i tyle samo miejsc – TABELA

„Trzeba jechać z myślą o zwycięstwie  i  wykonać dobrą robotę. Dla nas może być trudniej, niż ostatnio, bo zagramy na wyjeździe. Rywali trudno porównywać. Nigdy nie grałem w przemyskiej hali, ale wiem, że przychodzi tam wielu kibiców, robiących fajną atmosferę. Dla mnie to mobilizujące, kiedy na meczu jest dużo ludzi” – powiedział kapitan Clearex-u Mariusz Seget.

Przyznał, że być może zawodnicy Eurobusa mogą odczuwać trudy środowego meczu z Constractem, jednak na wynik tego starcia nie ma co patrzeć.

„Wszyscy wiemy, jak trudno się gra w Lubawie, każdy musi tam pojechać. Spotkanie z  Sośnicą było dla nas bardzo ważne. Wygraliśmy, ale na razie to niewiele dało, bo nasza sytuacja jest nad bardzo trudna. Myślę, że jesteśmy w stanie wygrać w Przemyślu, a jak będzie – zobaczymy” – zakończył Seget.