Powrót

Tomasz Ulfik: mieliśmy mecz pod kontrolą

Z niedosytem wrócili nasi piłkarze z Chojnic po zremisowanym 3:3 spotkaniu z Red Devils. „Mieliśmy mecz pod kontrolą, stworzyliśmy dużo sytuacji, ale też podaliśmy gospodarzom rękę i po naszych indywidualnych błędach pozwoliliśmy im doprowadzić do wyrównania” – podsumował trener CLEAREX-u Tomasz Ulfik.

Przypomnijmy, że w pierwszej połowie prowadziliśmy 1:0, do przerwy było 1:1, a w pierwszej  minucie drugiej połowy strzeliliśmy dwa gole. „I mieliśmy okazje, by prowadzić 4:1, nawet 5:1. Wtedy pewnie rywalom byłoby bardzo trudno  doprowadzić do remisu” – dodał Ulfik.

Tydzień wcześniej w Chorzowie też zremisowaliśmy, tyle że 0:0 z GAF Omega Gliwice.

„W Chojnicach mecz był w naszym wykonaniu już inny. Wreszcie zaczęliśmy trafiać, choć ogólnie skuteczność i tak pozostawiała wiele do życzenia. Można powiedzieć, że punktujemy, jednak naszej pozycji w tabeli to nie zmienia” – dodał trener.

W kolejnym ligowym meczu podejmiemy w niedzielę ekipę Red Dragons Pniewy. Początek o godz. 17.00

Od 25 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdują się w dokumencie pod wskazanym poniżej adresem. Dowiedzą się z niego Państwo, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe oraz jakie mają Państwo związane z tym prawa.
Link: https://clearex-chorzow.pl/polityka-prywatnosci/